مرسدس بنز

مرسدس بنز AMG

تاریخچه شرکت AMG

اوفرخت، در دوران نوجوانی، آرزوی ساخت و تولید اتومبیل‌های مسابقه‌ای را داشت و بعد از چند سال به بخشی از این آرزوی خود رسید و به ساخت و طراحی موتور‌های اتومبیل‌های جاده‌ای روی آورد.

کلاس‌های مرسدس بنز

طبقه بندی کلاس‌های مختلف مرسدس بنز

معرفی کامل کلاس‌های ماشین‌های مرسدس بنز و تفاوت آن‌ها با یکدیگر. طبقه بندی خودرو‌های مرسدس بنز به چه صورتی است؟

بهترین خودرو‌های سدان در سال ۲۰۲۱

بهترین خودرو‌های سدان (سواری‌های ۴ درب) در هرکدام از طبقه‌بندی‌های سایز و کلاس اقتصادی

تاریخچه مرسدس بنز

گوتلیب دایملر از بهترین کلمات در شعار معروف خود استفاده نمود"Das Beste oder Nichts". این برند مشهور جهانی که به معنای "بهترین یا هیچ" است، در طول دهه‌ها مطابق با همین شعار معروف عمل کرده‌است و به طور مداوم، نوآوری‌های پیشگامانه و طراحی‌های برتر خود را ارائه داده‌است.

بررسی خودرو مرسدس بنز GLS - مدل ۲۰۲۰

مرسدس بنز GLS مدل ۲۰۲۰ نمایانگر نسل جدید این خودرو است که در حال حال حاضر بزرگترین خودروی شاسی‌بلند لوکس مرسدس هم محسوب می‌شود.

مرسدس بنز کلاس جی - ۲۰۲۰

بررسی خودرو مرسدس بنز کلاس G - مدل ۲۰۲۰

ماشین‌های زیادی وجود ندارند که بتواند مثل کلاس G مرسدس بنز، در نگاه اول تاثیر گذار باشند. کلاس G یا G-wagen که در زبان آلمانی مخفف German Geländewagen می‌باشد، یک خودروی شاسی بلند سر سخت است که در آن به ظاهر خودرو نسبت به راحتی و عملکرد آن ارجعیت داده شده است.

مرسدس بنز کلاس E

بررسی خودرو مرسدس بنز کلاس E - مدل ۲۰۲۰

امروزه سدان‌های لوکس و متوعی در سرتاسر جهان به فروش می‌رسد. اما فقط یکی از این خودرو‌ها می‌تواند عنوان بهترین را نصیب خود کند. به راحتی می‌توان گفت که مرسدس بنز کلاس E مدل ۲۰۲۰ در نوع خود یکی از بهترین‌های جهان است و می‌تواند مقام اول باشد.