نگاهی به مرسدس AMG GT sports جدید

نگاهی به مرسدس AMG GT sport جدید

شما در حال نگاه کردن به مرسدس AMG GT بعدی هستید که توسط عکاسان جاسوس carmagazine ماه‌ها قبل از زمانی که باید آن را ببینید، عکس‌هایی از آن گرفته شده است. این خودرو از جدیدتری محصولات شرکت Affalterbach می‌باشد و به عنوان نسخه جدید خودروی کابریولت مرسدس SL با سقف سخت معرفی خواهد شد.

دو تصویر اولیه، حاوی مقدار قابل توجهی ماسک می‌باشد، اما نشان می‌دهد که GT بعدی یک تکامل از خودروی فعلی است. GT همچنان نوارهای فوقانی شبکه سبک پانامریکا را حفظ می‌کند و به نظر می‌رسد که آن را با چراغ‌های جلوی تیزتر و خط سقف مشابه ترکیب کرده است. در اینجا نه تنها یک خودرو بلکه دو خودرو تصویربرداری شده است؛ یک نمونه قرمز و یک خودرو خاکستری با بال عقب ثابت که به نظر می‌رسد یک هیبرید پلاگین است.

نگاهی به مرسدس AMG GT sports جدید

چگونه می‌دانیم؟ نگاه دقیق تر به عکس زیر، یک پورت شارژر زیر چراغ عقب سمت راست نشان می دهد که نشان می دهد این مدل GT S E Performance قادر به تولید بیش از ۸۰۰ اسب بخار است.

نگاهی به مرسدس AMG GT sports جدید

در خودروی بعدی GT به این نتیجه می‌رسیم که سازندگان این خودرو کمتر به تغییرات رادیکال علاقه دارند: به جای گیربکس ترانساکسل، موتور اصلی چهار سیلندر به جای V8، میله‌های ضد غلت فعال و سیستم تعلیق AMG Ride Control به جای تنظیم فولاد کویل‌اور با دریفت o متر در دسترس تر، استفاده می‌کند. آیا این خودرو همچنان جذاب خواهد بود؟ زمان خواهد نشان داد. همانطور که خودروی SL جدید به اندازه رودستر GT تیز و سازش ناپذیر نیست، کوپه هم نمی‌تواند به عنوان نسخه کم‌رنگ GT R احساس شود.

نگاهی به مرسدس AMG GT sports جدید

موتور اصلی آن یک موتور ۲٫۰ لیتری چهار سیلندر با کمک توربوشارژرهای الکتریکی و یک سیستم هیبریدی ملایم ۴۸ ولتی است که در SL43 حدود ۳۷۵ اسب بخار قدرت دارد. موتورهای شش سیلندر نیزقابل استفاده هستند و ما همچنین یک مدل هیبرید پلاگین هم دیده‌ایم.

نگاهی به مرسدس AMG GT sports جدید

علاوه بر تصویرهای کاراکتریستیک شبکه سبک و طرح مشابه، GT و SL از نظر نوک پایه تا A-post تقریباً یکسان هستند. طراحی سقف البته کاملا جدید است و به همین دلیل نمای جانبی و انتهای پیچیده آن نیز کاملاً جدید است که به نظر می‌رسد حتی مشابه 911 طراحی شده است.

نگاهی به مرسدس AMG GT sports جدید

تنها دو صندلی

مانند پورشه با موتور عقب، که به صورت کلی به چیدمان ۲+۲ تعلق دارد، AMG GT نیز می‌تواند با دو صندلی اضافی ارائه شود.

کابین GT شامل صفحه نمایش مرکزی بزرگ و فرمان پنج پر است، که به صورت کامل شبیه SL است. برای GT، کابین شامل صندلی‌های قابل تنظیم و البته یک مجموعه چمدان سفارشی است. اگر شما هم از طرفداران این برند آلمانی هستید و می‌خواهید با صرف هزینه پایین رانندگی با خدروهای این برند را تجربه کنید، می‌توانید از طریق سایت اجاره خودرو رنت ران به اجاره بنز یا خودروهای دیگر بپردازید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دنیای خوردوها با مجله ماشین رنت ران همراه باشید.

نگاهی به مرسدس AMG GT sports جدید

نوشتن دیدگاه