اجاره خودرو در تهران

در نگاه اول برای بسیاری از گردشگران و بعضا مردم بومی، این عقیده وجود دارد که تهران جای گشت و گذار نیست و تنها سوغات آن ترافیک سنگین و دود است. در صورتی که این شهر کوهپایه‌ای در دامنه البرز، زیبایی‌ها و جذابیت‌های منحصر بفردی در خود جای داده که می‌توانند در هر کس احساسات و لحظات بی‌نظیری را ایجاد کنند. با حدود ۱۰ میلیون نفر جمعیت، می‌توان از تهران بهترین دید کلی درباره زندگی روزمره حال حاضر ایران را بدست آورد و جریان قوی زندگی به طور کامل حس می‌شود. نقاط مختلف تهران به وسیله شبکه متراکم بزرگراه‌ها و از پس آن فرعی‌های متعدد به هم وصل می‌شوند که این جابجایی را به هر مکان آسان می‌کند. در جهت سهولت و رضایتمندی شما در جابجایی و حمل و نقل، مجموعه رنت ران آمادگی خود را در خدمت رسانی به تمامی هم‌میهنان و گردشگران عزیز اعلام میدارد. شما می‌توانید در هر زمان اجاره خودرو در تهران را ثبت کرده و در ایستگاه مورد نظر، خودرو را تحویل بگیرید.

تهران شهری چهارفصل است که توسط کوه‌های متعدد احاطه شده و می‌توان گفت رطوبت چندانی ندارد. زمستان‌ها سرد و برفی و تابستان‌ها گرم و خشک است. اما اختلاف دما آن نسبت به جاهای دیگر قابل تحمل است. در پاییز و بهار تهران از هوای معتدلی برخوردار است و تقریبا مثل هر جای دیگری بهترین زمان برای سفر به تهران همین فصل هاست.

تهران از لحاظ مکان‌های دیدنی هم بسیار غنی است. بازار بزرگ تهران در جنوب شهر قرار دارد و تقریبا همه چیز از فرش و پارچه گرفته تا صنایع دستی در آن یافت می‌شود. از خیابان‌های مولوی در جنوب، مصطفی خمینی در شرق، خیام در غرب و خیابان پانزده خرداد در شمال می‌توان به بازار بزرگ تهران دسترسی داشت. بازار تجریش هم در شمال شهر قرار گرفته که در ضلع جنوب غربی میدان تجریش واقع شده است. کاخ های گلستان، سعد آباد و نیاوران نیز از مکان‌های دیدنی و تاریخی شهر تهران هستند که سالانه تعداد زیادی بازیدکننده را به خود جذب می‌کنند. برج آزادی، واقع در میدان آزادی یکی از حیرت انگیز ترین سازه های معماری کشور است که بازید آن خالی از لطف نیست .همچنین می‌توانید در برج میلاد، ششمین برج مخابراتی بلند دنیا، تجربه‌ای فوق العاده کسب کنید و وسعت پایتخت را در بهترین نقطه ممکن از شهر تماشا کنید.

گاهی اوقات افراد هنگام جابجایی با وسایل نقلیه عمومی دچار مشکل می‌شوند. شلوغی‌های ایستگاه‌های اتوبوس و مترو، کامل نبودن خط‌ها و زمان کاری محدود این سرویس‌ها، همگی از همین مشکلات هستند. اگر هم بخواهیم برای هر مسیر به طور جداگانه تاکسی بگیریم هزینه‌اش چند برابر می‌شود. شاید شما قصد داشته باشید همراه با خانواده و دوستانتان بیرون بروید و استفاده از مترو و اتوبوس برایتان دشوار باشد. بخواهید در هر نقطه که دوست داشتید بایستید و به کارتان برسید. شاید فقط برای چند روز در تهران هستید و در این مدت می‌خواهید به مکان‌های زیادی سر بزنید و داشتن یک خودروی مستقل به کارتان بیاید. حتی ممکن است که در حال حاضر خودروی شخصی خودتان را داشته باشید اما بخواهید با خودرویی لوکس رانندگی کنید که شایستگی پرستیژتان و مکانی که می‌خواهید در آن حضور پیدا کنید را داشته باشد. این امکان هم وجود دارد که هدف شما از رانندگی رفتن به جایی نباشد و از خود رانندگی لذت می‌برید و بخواهید در یک روز جمعه با ماشین مورد علاقه تان به دل خیابان های تهران بزنید. رنت ران با افتخار اعلام می‌کند قادر است با مجموعه ای کامل از هر دو پلن اقتصادی و لوکس، به تمامی این نیازها سرویس دهی تمام وقت داشته باشد و امر اجاره خودرو در تهران را به سبکی نوین و مطمئن با چند کلیک ساده برای همه ممکن کند.