اجاره خودرو در تهران

یکی از خدمات بسیار کاربردی که در اکثر شهرهای بزرگ به کاربران ارائه می‌شود اجاره خودرو است، اجاره خودرو در تهران و کلان‌شهرهای بزرگ می‌تواند دارای مزیت های بسیاری باشد که در ادامه قصد داریم به آنها بپردازیم. با ما همراه باشید.

کاربرد اجاره خودرو در تهران

در تمام کشورهای دنیا موسسات کرایه اتومبیل وجود دارند، این خدمت اجتماعی یکی از کاربردی‌ترین خدمات حوزه شهری برای کاربران محسوب می‌شود، اجاره خودرو به این معنا است که یک شرکت خصوصی خودروهای خود را برای آسایش و رفاه حال مشتریان با شرایط ویژه و ارائه خدمات تعریف شده در اختیار آنان قرار می‌دهد، یک کاربر می‌تواند خودروی مورد نظر خود را به صورت ساعتی، روزانه، هفتگی و ماهانه با راننده خصوصی یا بدون آن اجاره کند. شرایط اجاره خودرو در تهران در شرکت‌های مختلف ارائه این خدمات متفاوت است.

سفرهای درون شهری در تهران سختی‌های خود را داراست، بسیاری از ما حوصله رانندگی در ترافیک را نداریم، بنابراین اجاره کردن یک خودروی شخصی برای انجام امور بسیار مهم درون شهری می‌تواند ایده خوبی برای فرار از رانندگی در این شرایط باشد، به ویژه در صورتی که قصد دارید به ملاقات‌های رسمی و مهم کاری بروید، مهمان ویژه‌ای را استقبال یا بدرقه کنید و یا قصد دارید رانندگی با یک ماشین آخرین مدل برند را تجربه کنید اجاره خودرو می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

همچنین برای بسیاری از هم‌میهنانی که از شهرهای دیگر به تهران سفر می‌کنند، اجاره کردن خودرو با راننده شخصی می‌تواند بهترین گزینه برای سفرهای درون شهری باشد، به ویژه اگر تهران بزرگ را به خوبی نمی‌شناسند و یا به جای سفر کردن با خودروی شخصی می‌توانند سفری بدون دغدغه و آرام را تجربه کرده و با اجاره ماشین در تهران به انجام امور و کارهای خود بپردازند.

اجاره کردن خودرو به منظور انجام مراسم ازدواج نیز یکی دیگر از کاربردهای این خدمت اجتماعی است، به ویژه برای کسانی که قصد دارند بهترین شب زندگی‌شان را با آخرین مدل خودروهای برندهای مشهور خودروسازی سپری کنند.

مزایای استفاده از خدمات اجاره خودرو در تهران

برای کسانی که به صورت موقت به خودرو نیاز دارند، یا در شرایطی هستند که باید از خودروهای خاصی استفاده کند یا سفرهای درون و برون شهری دارند و ترجیح آنها استفاده از خودروهای لوکس با راننده است، اجاره ماشین یک گزینه محسوب می شود. در این بخش شما را با برخی مزایای اجاره خودرو در تهران آشنا می‌کنیم.

به امور کاری خود می‌رسید

وقتی شما برای انجام امور اداری یا کاری در تهران یک خودرو با راننده اجاره می‌کنید علاوه بر کلاس اجتماعی این کار، می‌توانید بدون دغدغه و فشار ناشی از رانندگی در مسیرهای پرترافیک تهران، ذهن خود را برای انجام امور کاری آسوده نگه دارید. بسیاری از ما عصبی شدن در ترافیک را تجربه کرده‌ایم، خستگی ناشی این مسئله باعث می‌شود که تمرکز لازم برای انجام امور را نداشته و نتوانیم به خوبی جلسات کاری یا امور اداری خود را به انجام برسانیم، استفاده از خدمات اجاره خودرو می‌تواند بهترین راه حل برای آسایش فکری در این زمان باشد.

ضمن این که در صورتی که در تهران مسافر باشید بدون نگرانی از هزینه‌های حمل و نقل در این شهر بزرگ یا نا آشنا بودن با مسیرها و مناطق شهری، همچنین مشکلات ناشی از پیدا کردن آژانس‌های کرایه اتومبیل معتبر به امور خود بپردازید.

صرفه‌جویی در هزینه‌ها

در شهر بزرگی چون تهران برای انجام امور مختلف اداری کرایه کردن خودرو با راننده به صورت ساعتی یا روزانه می‌تواند بسیار صرفه‌جویانه باشد، در حالی که اگر قصد داشته باشید با اتومبیل شخصی خود به انجام کارها در سطح شهر بپردازید ممکن است مجبور به صرف هزینه‌های بیشتری باشید، به ویژه در مورد کسانی که در هتل اقامت می‌کنند، داشتن یک اتومبیل شخصی در شهر به شما این امکان را می دهد که در هتل‌هایی کمی دورتر از مرکز شهر اقامت کرده و کرایه هتل کمتری پرداخت کنید.

امکان اجاره و رزرو اینترنتی

در صورتی که بسیار پر مشغله هستید قبل از سفر به تهران، یا روزی که به اتومبیل احتیاج دارید می توانید به صورت اینترنتی اتومبیل مورد نظر خود را به راحتی رزرو کنید. بنابراین در روز مورد نظر می‌توانید با ورود به شهر تهران خودروی اجاره ای خود را در فرودگاه، ایستگاه قطار یا ترمینال تحویل بگیرید. این امکان برای افراد مقیم تهران نیز وجود دارد.

رزرو آنلاین خودرو

قیمت معقول و مناسب

یکی از مزایای کرایه اتومبیل در تهران این است که اجاره خودرو دامنه قیمتی متفاوتی دارد و شما می‌توانید این بخش از هزینه‌ها را به خوبی مدیریت کنید، به طور مثال برای کسانی که برای انجام مراسم ازدواج قصد اجاره خودرو دارند این امر می‌تواند مدیریت مالی هزینه‌ها را برای آنها آسان‌تر کند. انتخاب خودرو با توجه به بودجه کاربر صورت می‌گیرد. بنابراین می تواند یک خودرو متناسب با شرایط خود برای مدت زمانی که در نظر دارد در اختیار بگیرد.

استفاده از خودروهای لوکس

فرض کنید برای انجام یک جلسه کاری به ملاقات یک شخص بسیار مهم می‌روید، یا برای امور کاری یا اجتماعی خود میزبان یک شخص مهم هستید که نیاز است او را تحت تاثیر قرار دهید، در این صورت اجاره خودرو لوکس در تهران می‌تواند کلاس اجتماعی کار شما را افزایش دهد. مطمئنا تاثیری که استفاده از یک ماشین آخرین مدل در کلاس اجتماعی شما دارد به مراتب بیش از هزینه‌ای است که برای این کار کنار می‌گذارید.
همچنین استفاده از خودروهای لوکس و برندهای تجاری مشهور در مراسمی چون ازدواج می‌تواند برای کسانی که علاقه دارند خودروهای لوکس در اختیار داشته باشند بسیار معقولانه تر از قرض کردن خودرو از اطرافیان است.

خودروی خود را انتخاب می‌کنید

قصد دارید رانندگی با یک خودروی شناخته شده و مشهور را تجربه کنید؟ علاقه به پرسه زدن در شهر با خودروهای لوکس دارید؟ قصد دارید که برای قرار ملاقات با شخص مهمی از خودروی لوکس استفاده کنید؟ برای مسافرت جاده‌ای یک خودروی تمیز و مرتب آخرین مدل می خواهید؟ خانوادگی سفر می کنید و به دنبال یک خودرو جا دار و بی‌دردسر هستید؟ عاشق سفرهای کوهستانی و جاده‌ای هستید و ماشین های آفرود نیاز دارید؟ پاسخ تمام این سوالات در اجاره کردن خودرو خلاصه می شود. این امکان برای شما وجود دارد که خودروی اجاره‌ای خود را بر اساس نیاز انتخاب کنید، این خودرو می‌تواند آخرین مدل پورشه، بنز، بی‎ام‎و یا هر خودروی دیگری بوده و یا یک ون بسیار لوکس برای سفر خانگی باشد. انتخاب با شما است.

مدارک لازم برای اجاره اتومبیل در تهران

همانطور که اشاره کردیم اجاره کردن خودرو در تهران با شرایط خاصی صورت می‌گیرد در این بخش به مدارکی که معمولا برای اجاره خودرو به آن نیاز دارید می‌پردازیم:

  • کارت شناسایی معتبر اعم از شناسنامه، کارت ملی، پاسپورت
  • ارائه چک یا سفته مطابق با قیمت خودرو
  • ارائه ودیعه نقدی که با توجه به نوع خودروی اجاره ای و مدت زمان استفاده از آن تعیین می شود
  • ارائه گواهینامه داخلی یا خارجی برای کسانی که خودرو بدون راننده اجاره می‌کنند
  • ارائه ویزا یا پاسپورت برای مسافرین خارجی

شرکت‌های معتبر را انتخاب کنید

مهم‌ترین نکته در امر اجاره خودرو در تهران این است که در حال حاضر خدمات ارائه شده در این حوزه توسط شرکت های بسیاری عرضه می شود، بنابراین در زمان انتخاب شرکت اجاره خودرو در تهران سعی کنید کسانی را انتخاب کنید که دارای اعتبار بوده و پشتیبانی مناسبی به مشتریان عرضه می‌کنند. کیفیت ارائه خدمات در این زمینه می‌تواند تضمین کننده آسایش و آرامش شما در زمان استفاده از خودرو باشد.
بهترین کار این است که قبل از موعدی که قصد استفاده از خدمات را دارید به صورت اینترنتی شرکت‌های مختلف ارائه کننده خدمات اجاره ماشین در تهران را بررسی کنید و بهترین شرکت را در این زمینه انتخاب کنید، در بسیاری از مواقع می توانید از مشاورین این دفاتر اجاره خودرو اطلاعات لازم در مورد خودروها و نحوه اجاره کردن را بپرسید.

مراحل رزرو خودرو

انتخاب مکان و زمان

انتخاب مکان و زمان

از طریق فرم رزرو خودرو زمان و محل تحویل خودرو را مشخص کنید
انتخاب خودرو

انتخاب خودرو

از لیست خودروها، خودروی مورد نظر خود را انتخاب کنید
ارسال درخواست

ارسال درخواست

درخواست رزرو خودرو را ارسال کنید و منتظر تماس ما باشید

سوالات متداول

حداقل مدت زمان اجاره خودروهای بدون راننده، ۳ روز می‌باشد. (اجاره خودرو با راننده به صورت روزانه می‌باشد.)

کارت شناسایی معتبر، گواهینامه رانندگی، ودیعه یا سند معتبر و چک به مبلغ خودرو برای اتباع ایرانی. برای اتباع خارجی گواهینامه رانندگی ایرانی یا خارجی، پاسپورت و پرداخت مبلغ ودیعه نقدی لازم است.

قبل از تحویل خودرو‌ها همگی از نظر فنی معاینه می‌شوند. اما در صورت بروز هرگونه نقص فنی در هر کجای کشور، امداد رسانی‌های لازم در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

مبلغ ودیعه در زمان عودت خودرو به مشتریان گرامی بازگردانده می‌شود.

تمامی خودرو‌های رنت ران از بیمه بدنه، شخص ثالث و سرنشینان خودرو بهره‌مند می‌باشند.