لطفا مکان مناسبی را انتخاب نمایید
 • تهران - تحویل در محل
لطفا زمان حرکت صحیح را انتخاب نمایید
لطفا زمان برگشت صحیح را انتخاب نمایید
اجاره خودرو در تهران

اجاره خودرو در تهران

اجاره خودرو در تهران از این جهت اهمیت دارد که شهروندان تهرانی نسبت به سایر شهروندان شهرهای بزرگ، از خودرو برای ترددهای درون‌شهری و برون‌شهری بیشتر استفاده می‌کنند. وقتی بخش اعظمی از فعالیت‌های روزانه و مسافرت‌های مردم تهران به اتومبیل گره خورده، بدیهی‌ست که بحث کرایه ماشین در تهران نسبت به هر شهر دیگری داغ‌تر باشد. اگر به دنبال تجربه‌ای منحصربه‌فرد و فراموش‌نشدنی از رانندگی با ماشینی متفاوت هستید، اگر برای سفری به‌یادماندنی برنامه‌ریزی می‌کنید، اگر به تهران سفر کرده‌اید و در طول اقامت خود به ماشین نیاز دارید یا اگر به هر دلیلی از ماشین خود استفاده نمی‌کنید، در این مدت می‌توانید از خدمات کرایه ماشین در تهران بهره‌مند شوید.

اجاره خودرو در تهران

در تمام کشورهای دنیا موسسات کرایه اتومبیل وجود دارند، این خدمت اجتماعی یکی از کاربردی‌ترین خدمات حوزه شهری برای کاربران محسوب می‌شود، اجاره خودرو به این معنا است که یک شرکت خصوصی خودروهای خود را برای آسایش و رفاه حال مشتریان با شرایط ویژه و ارائه خدمات تعریف شده در اختیار آنان قرار می‌دهد، یک کاربر می‌تواند خودروی مورد نظر خود را به صورت ساعتی، روزانه، هفتگی و ماهانه با راننده خصوصی یا بدون آن اجاره کند. شرایط اجاره خودرو در تهران در شرکت‌های مختلف ارائه این خدمات متفاوت است.

اجاره خودرو در استان تهران

مجموعه اجاره ماشین رنت ران با داشتن ناوگان بزرگی از ماشین‌های کرایه‌ای، توانسته است موقعیتی پیشرو در صنعت اجاره خودرو به‌دست آورد. مزایای اجاره خودرو از رنت ران بسیار خاص و متفاوت است و طبق استاندارد‌های جهانی، خدمات رنت ماشین را در استان تهران و شهرهای بزرگ و مهم ایران ارائه می‌دهد. در ادامه به بررسی نکات مهم از نحوه اجاره خودرو در استان تهران و بررسی کلی شرایط سفر و رانندگی در شهر تهران خواهیم پرداخت.

سفرهای درون شهری در تهران سختی‌های خود را داراست، بسیاری از ما حوصله رانندگی در ترافیک را نداریم، بنابراین اجاره کردن یک خودروی شخصی برای انجام امور بسیار مهم درون شهری می‌تواند ایده خوبی برای فرار از رانندگی در این شرایط باشد، به ویژه در صورتی که قصد دارید به ملاقات‌های رسمی و مهم کاری بروید، مهمان ویژه‌ای را استقبال یا بدرقه کنید و یا قصد دارید رانندگی با یک ماشین آخرین مدل برند را تجربه کنید اجاره خودرو می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

همچنین برای بسیاری از هم‌میهنانی که از شهرهای دیگر به استان تهران سفر می‌کنند، اجاره کردن خودرو با راننده در استان تهران می‌تواند بهترین گزینه برای سفرهای درون شهری باشد، به ویژه اگر تهران بزرگ را به خوبی نمی‌شناسند و یا به جای سفر کردن با خودروی شخصی می‌توانند سفری بدون دغدغه و آرام را تجربه کرده و با اجاره خودرو در استان تهران به انجام امور و کارهای خود بپردازند.

اجاره کردن خودرو به منظور انجام مراسم ازدواج نیز یکی دیگر از کاربردهای این خدمت اجتماعی است، به ویژه برای کسانی که قصد دارند بهترین شب زندگی‌شان را با آخرین مدل خودروهای برندهای مشهور خودروسازی سپری کنند.

مزایای استفاده از خدمات اجاره خودرو در تهران

برای کسانی که به صورت موقت به خودرو نیاز دارند، یا در شرایطی هستند که باید از خودروهای خاصی استفاده کند یا سفرهای درون و برون شهری دارند و ترجیح آنها استفاده از خودروهای لوکس با راننده است، اجاره ماشین یک گزینه محسوب می شود. در این بخش شما را با برخی مزایای اجاره خودرو در تهران آشنا می‌کنیم.

مزایای استفاده از خدمات اجاره خودرو در استان تهران

به امور کاری خود می‌رسید

وقتی شما برای انجام امور اداری یا کاری در تهران یک خودرو با راننده اجاره می‌کنید علاوه بر کلاس اجتماعی این کار، می‌توانید بدون دغدغه و فشار ناشی از رانندگی در مسیرهای پرترافیک تهران، ذهن خود را برای انجام امور کاری آسوده نگه دارید. بسیاری از ما عصبی شدن در ترافیک را تجربه کرده‌ایم، خستگی ناشی این مسئله باعث می‌شود که تمرکز لازم برای انجام امور را نداشته و نتوانیم به خوبی جلسات کاری یا امور اداری خود را به انجام برسانیم، اجاره خودرو در تهران می‌تواند بهترین راه حل برای آسایش فکری در این زمان باشد.

ضمن این که در صورتی که در تهران مسافر باشید بدون نگرانی از هزینه‌های حمل و نقل در این شهر بزرگ یا نا آشنا بودن با مسیرها و مناطق شهری، همچنین مشکلات ناشی از پیدا کردن آژانس‌های کرایه اتومبیل معتبر به امور خود بپردازید.

صرفه‌جویی در هزینه‌ها

در شهر بزرگی چون تهران برای انجام امور مختلف اداری کرایه کردن خودرو با راننده به صورت ساعتی یا روزانه می‌تواند بسیار صرفه‌جویانه باشد، در حالی که اگر قصد داشته باشید با اتومبیل شخصی خود به انجام کارها در سطح شهر بپردازید ممکن است مجبور به صرف هزینه‌های بیشتری باشید، به ویژه در مورد کسانی که در هتل اقامت می‌کنند، داشتن یک اتومبیل شخصی در شهر به شما این امکان را می دهد که در هتل‌هایی کمی دورتر از مرکز شهر اقامت کرده و کرایه هتل کمتری پرداخت کنید.

امکان اجاره و رزرو اینترنتی خودرو

در صورتی که بسیار پر مشغله هستید قبل از سفر به تهران، یا روزی که به اتومبیل احتیاج دارید می توانید به صورت اینترنتی اجاره خودرو در تهران را انجام دهید. بنابراین در روز مورد نظر می‌توانید با ورود به شهر تهران خودروی اجاره ای خود را در فرودگاه، ایستگاه قطار یا ترمینال تحویل بگیرید. این امکان برای افراد مقیم تهران نیز وجود دارد.

مزایای رزرو آنلاین خودرو در تهران

از آن جایی که امروزه تقریبا تمامی امور زندگی از خرید لباس تا خرید مواد غذایی را میتوان به صورت آنلاین انجام داد, سامانه رزرو آنلاین خودرو نیز می‌تواند مزایای بسیاری داشته باشد.

مزایای رزرو آنلاین خودرو در تهران

قیمت معقول و مناسب

یکی از مزایای کرایه اتومبیل در تهران این است که اجاره خودرو دامنه قیمتی متفاوتی دارد و شما می‌توانید این بخش از هزینه‌ها را به خوبی مدیریت کنید، به طور مثال برای کسانی که برای انجام مراسم ازدواج قصد اجاره خودرو دارند این امر می‌تواند مدیریت مالی هزینه‌ها را برای آنها آسان‌تر کند. انتخاب برای اجاره خودرو در تهران با توجه به بودجه کاربر صورت می‌گیرد. بنابراین می تواند یک خودرو متناسب با شرایط خود برای مدت زمانی که در نظر دارد در اختیار بگیرد.

خودروی خود را آنلاین انتخاب می‌کنید

قصد دارید رانندگی با یک خودروی شناخته شده و مشهور را تجربه کنید؟ علاقه به پرسه زدن در شهر با خودروهای لوکس دارید؟ قصد دارید که برای قرار ملاقات با شخص مهمی از خودروی لوکس استفاده کنید؟ برای مسافرت جاده‌ای یک خودروی تمیز و مرتب آخرین مدل می خواهید؟ خانوادگی سفر می کنید و به دنبال یک خودرو جا دار و بی‌دردسر هستید؟ عاشق سفرهای کوهستانی و جاده‌ای هستید و ماشین های آفرود نیاز دارید؟ پاسخ تمام این سوالات در اجاره کردن خودرو خلاصه می شود. این امکان برای شما وجود دارد که خودروی اجاره‌ای خود را بر اساس نیاز انتخاب کنید.

اجاره خودرو در تهران با راننده

یک سفر ایده‌آل و هیجان‌انگیز، یک سفر به‌یادماندنی و خاطره‌انگیز برای تمام مسافرانی که برای اولین‌بار به تهران سفر کرده‌اند و کوچه‌پس‌کوچه‌های شهر را نمی‌شناسند، با اجاره ماشین با راننده در تهران، رقم خواهد خورد. سفر خوب، سفری‌ست که در آن نهایت لذت را ببرید و از بسیاری از مکان‌های دیدنی شهر، بازدید کنید؛ بدون این‌که با رانندگی، خودتان را خسته کنید یا در شهر گم شوید.

اجاره ماشین با راننده در تهران

یکی از بهترین امکاناتی که در پایتخت برای مسافران شهرهای دور و نزدیک در نظر گرفته شده، اجاره ماشین است. با اجاره خودرو در تهران با راننده، بدون این‌که نگران گم‌شدن در شهر به این بزرگی باشید، می‌توانید از زیبایی شهر لذت ببرید، از شرق تهران به غرب آن بروید، در کوچه‌ها و خیابان‌های بزرگ و کوچک شهر گشت بزنید و غرق در لذت شوید.

هنگام اجاره خودرو با راننده در تهران، انتخاب یک شرکت اجاره خودرو معتبر با رانندگان مجرب و آشنا به الگوهای ترافیکی شهر و معابر مهم است. شرکت اجاره خودرو رنت ران رانندگان مسلط به زبان‌های بین المللی برای ارتباط بهتر با مسافران شما ارائه می دهند که می‌تواند برای گردشگرانی که فارسی صحبت نمی کنند مفید باشد.

هزینه اجاره خودرو با راننده در تهران بسته به نوع خودرو و مدت زمان اجاره متفاوت است. با این حال، به طور کلی، این یک گزینه نسبتاً مقرون به صرفه برای مسافرانی است که می‌خواهند بدون دردسر گشت و گذار در خیابان‌ها، شهر را کشف کنند.

یکی از مزایای اجاره خودرو با راننده در تهران این است که راننده می‌تواند به عنوان راهنمای تور عمل کند و اطلاعاتی در مورد تاریخ، فرهنگ و مکان های دیدنی شهر ارائه دهد. این امر می‌تواند تجربه کلی سفر را بهبود بخشد و به مسافران این امکان را می‌دهد که درباره فرهنگ محلی بیشتر بیاموزند.

یکی دیگر از مزایای اجاره خودرو در تهران با راننده این است که می‌تواند گزینه ایمن تر از رانندگی به تنهایی باشد. خیابان‌های تهران می‌توانند شلوغ و غیرقابل پیش بینی باشد و داشتن یک راننده حرفه‌ای می‌تواند خطر تصادف یا حوادث ناگوار دیگر را کاهش دهد.

علاوه بر اجاره خودرو با راننده، گزینه‌های حمل و نقل دیگری مانند تاکسی، اتوبوس و مترو نیز در تهران وجود دارد. با این حال، سفر با ماشین با راننده می‌تواند تجربه شخصی‌تر و راحت‌تر را فراهم کند و به مسافران این امکان را می‌دهد که در مدت زمان کوتاه‌تری به مقاصد خود برسند.

اجاره خودرو بدون راننده در تهران

اجاره خودرو بدون راننده در تهران می تواند راهی مناسب برای کشف زیبایی‌های شهر تهران و مناطق اطراف آن باشد. تهران پایتخت ایران است و بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر کشور است. این کشور دارای سابقه، فرهنگ و معماری غنی است و آن را به عنوان یک مقصد مردمی برای گردشگران از سراسر جهان به شمار می آورد.

اجاره خودرو با راننده در تهران

برای اجاره خودرو بدون راننده در تهران چند نکته را باید در نظر داشت. اولا داشتن مجوز رانندگی معتبر و یا مجوز رانندگی بین المللی ضروری است. همچنین ودیعه و یا سند معتبر و چک به مبلغ خودرو نیز باید ارائه دهید.

قبل از اجاره خودرو بررسی وضعیت خودرو ضروری است. شرکت رنت ران اطمینان حاصل می‌کند که تمامی ویژگی های ایمنی لازم مانند کیسه هوا، کمربندهای ایمنی و ترمز ضد قفل خودروها به درستی کارکنند. همچنین خودرو از نظر هر گونه آسیب دیدگی مورد بازرسی قرار می‌گیرد و قبل از هر دفعه اجاره، تمامی خودروهای رنت ران مورد بازرسی کلی قرار می‌گیرند.

در هنگام رانندگی در تهران رعایت قوانین و مقررات ترافیک بسیار مهم است. شهر دارای شبکه راه پیچیده ای است و ترافیک می تواند در برخی از ساعات روز سنگین باشد.

تهران جاذبه های زیادی دارد که ارزش بازدید دارند مانند کاخ گلستان، موزه ملی ایران و برج میلاد. همچنین چند پارک و باغ مانند باغ جانورشناسی تهران و پارک ملت وجود دارد که با اجاره خودرو بدون راننده در تهران می‌توانید با آزادی عمل کامل از این شهر زیبا دیدن نمایید.

یکی از مزایای اجاره خودرو بدون راننده در تهران این است که به شما آزادی کاوش در شهر را می‌دهد. شما می‌توانید برنامه ریزی سفرتان را انجام دهید و به مکان‌هایی مختلف شهر مراجعه کنید. همچنین می‌توانید در هر زمان برای گرفتن عکس و یا لذت بردن از غذاهای محلی توقف کنید.

در نتیجه اجاره خودرو بدون راننده در تهران می تواند راهی مناسب و مقرون به صرفه برای کاوش در شهر و اطراف آن باشد. با این حال رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و اطمینان از این که خودرو قبل از رانندگی در شرایط خوبی قرار دارد مهم است. با برنامه ریزی صحیح و احتیاط، اجاره خودرو در تهران می‌تواند تجربه‌‎ای لذت بخش و به یاد ماندنی باشد.

مزایای اجاره ماشین بدون راننده در تهران

اگر قصد سفر به تهران را دارید یا برای انجام مهم‌ترین کار‌های روزمره خود می‌خواهید ماشین کرایه کنید، اجاره خودرو در تهران توسط رنت ران بهترین انتخاب برای شماست. علاوه‌بر خدمات کرایه ماشین بدون راننده در تهران، خدماتی دیگر مانند کرایه ماشین با راننده و ترانسفر فرودگاهی هم در طول دوره مسافرتتان همراه شما خواهد بود. همچنین خدمات دیگری مانند اجاره خودرو در کرج نیز از خدمات رنت ران می‌باشد.

اجاره ماشین در تهران این امتیاز را به شما می‌دهد تا در کم‌ترین زمان و بدون نگرانی از محدودیت‌های ترافیکی، خودروی خود را دریافت کنید و به هر نقطه از تهران بروید. همچنین تمامی خودرو‌های مجموعه رنت ران دارای پوشش بیمه پایه به‌صورت رایگان هستند.

شرایط اجاره خودرو تهران

اجاره خودرو در تهران با رنت ران شرایط و ضوابط آسانی دارد؛ شما می‌توانید خدمات اجاره كردن ماشین در تهران را با کیفیت بالا و با مناسب‌ترین قیمت دریافت کنید. اجاره خودرو این فرصت را به شما می‌دهد تا سفری آرام و امن در پایتخت ایران داشته باشید و از لحظات خود نهایت لذت را ببرید.

شرایط اجاره خودرو تهران

فرقی نمی‌کند که می‌خواهید برای تفریح و گشت‌وگذار به این کلان‌شهر سفر کنید، یک جلسه کاری دارید یا در نمایشگاه‌ها و جشنواره‌های بین‌المللی شرکت کنید. اجاره اتومبیل در تهران همراه شماست تا با خیالی آسوده روی کارتان تمرکز کنید و از مسافرت خود لذت ببرید. برای اجاره ماشین در تهران، مانند تمامی شرکت‌های اجاره خودروی استاندارد، لازم است شرایط زیر را در نظر بگیرید:

 • حداقل سن شما ۱۸ یا بالاتر باشد.
 • مدارک شناسایی شما معتبر و قابل پیگیری باشد.
 • جزئیاتی از برنامه سفر خود در شهر تهران را به کارشناسان مجموعه ارائه دهید.

توجه: با ارائه جزئیات برنامه سفر خود به ما، مطمئن می‌شویم که می‌توانیم در طول سفر به شما کمک و از شما حمایت کنیم. همچنین در صورت نیاز به تعمیر و نگهداری خودرو، در سریع‌ترین زمان می‌توانیم به شما خدمات ارائه کنیم. در ضمن نیازی نیست نگران اطلاعات شخصی خود باشید؛ زیرا ما برای حریم خصوصی مشتریانمان ارزش قائل هستیم و تمام اسناد و مدارک شما نزد ما تا زمان پایان اجاره خودرو در تهران محفوظ خواهد ماند.

 

مدارک لازم برای اجاره خودرو در تهران

بسیار مهم است که هنگام اجاره خودرو در تهران، تمام مدارک مورد نیاز را به همراه داشته باشید؛ زیرا فقدان مدارک لازم، ممکن است مسیر ثبت قرارداد را به بن‌بست بکشاند. بنابراین این موضوع ممکن است برنامه‌های سفر شما را مختل کند. مدارکی که برای اجاره‌ ماشین در تهران نیاز دارید به شرح زیر است:

 • کارت شناسایی معتبر
 • گواهینامه رانندگی
 • ودیعه یا سند معتبر
 • چک به مبلغ خودرو برای اتباع ایرانی
 • برای اتباع خارجی گواهینامه رانندگی ایرانی یا خارجی
 • پاسپورت معتبر
 • پرداخت مبلغ ودیعه نقدی

 

اجاره خودرو لوکس در تهران

فرض کنید برای انجام یک جلسه کاری به ملاقات یک شخص بسیار مهم می‌روید، یا برای امور کاری یا اجتماعی خود میزبان یک شخص مهم هستید که نیاز است او را تحت تاثیر قرار دهید، در این صورت اجاره خودرو لوکس در تهران می‌تواند کلاس اجتماعی کار شما را افزایش دهد. مطمئنا تاثیری که استفاده از یک ماشین آخرین مدل در کلاس اجتماعی شما دارد به مراتب بیش از هزینه‌ای است که برای این کار کنار می‌گذارید.

اجاره ماشین لوکس در تهران

همچنین استفاده از خودروهای لوکس و برندهای تجاری مشهور در مراسمی چون ازدواج می‌تواند برای کسانی که علاقه دارند خودروهای لوکس در اختیار داشته باشند بسیار معقولانه تر از قرض کردن خودرو از اطرافیان است.

ما در مجموعه رنت ران طیف وسیعی از اتومبیل‌های ایمن، راحت و لوکس را برای کسانی که می‌خواهند سفری مطمئن در یک ماشین لوکس را تجربه کنند، ارائه می‌دهیم. این خودرو‌ها برای تعطیلات خانوادگی، یک سفر کاری یا صرفاً یک اقامت کوتاه‌مدت در تهران با یک خودروی ایمن، شیک و سرگرم‌کننده، مناسب هستند.

این خودرو‌ها معمولاً برای ۴ بزرگسال به همراه کودک مناسبند. برند‌های لوکس رنت ران که برای رزرو آنلاین در دسترس هستند عبارت‌اند از:

 • لکسوس
 • تویوتا
 • هیوندای
 • کیا
 • رنو

اما دو برند خودرویی Benz و BMW از جمله پرطرفدارترین خودرو‌ها در بین خودر‌های لوکس برای اجاره خودرو در تهران هستند که در مجموعه رنت ران وجود دارند و در ادامه بیشتر با آن‌ها آشنا خواهیم شد.

 

اجاره بنز در تهران

بی‌شک یکی از خودرو‌های مورد علاقه و رویایی همه ما مرسدس‌ بنز است. در شرایط فعلی شما برای این‌که بنز سوار شوید، مجبورید هزینه خرید و نگهداری زیادی را متحمل شوید. مؤسسه اجاره خودرو رنت ران به شما کمک می‌کند در کمتر از چند ساعت با اجاره بنز در تهران، سوار خودروی مورد علاقه خود شوید.

در ایران، مخصوصاً کلان‌شهر تهران، مردم بیشتر تمایل دارند سوار خودرو‌های کمپانی بنز شوند. از بین مدل‌های مورد علاقه مردم از کمپانی بنز، می‌توانیم به سری SLK و S اشاره کنیم. اما اکثریت مردم توان خرید خودرو‌های گران‌قیمت این برند آلمانی را ندارند. پس چاره کار چیست؟

در این میان، مؤسساتی همچون رنت ران هستند که با کرایه خودرو‌های مورد نظر مشتریان، قدم مهمی را در تحقق رویای گشت‌وگذار با خودروهای لوکس برداشته‌اند. مجموعه رنت ران در شهر‌های بزرگ ایران از جمله تهران، کرج، کیش و اصفهان می‌کوشد خدمات اجاره خودرو خود را با بالاترین کیفیت ارائه دهد.

 

اجاره بی ام و در تهران

همان‌طور که می‌دانید، بی‌ ام و هم یکی از کمپانی‌های قدرتمند دنیا و از معروف‌ترین شرکت‌های تولید‌کننده اتومبیل در جهان است که طیف گسترده‌ای از مدل‌ها را تاکنون روانه بازار خودرو کرده است؛ از ماشین‌های لوکس گرفته تا متوسط که مناسب تفریح، سفر و جاده‌های ناهموار هستند. جهت اجاره خودرو بی ‌ام و در تهران با راننده یا بدون راننده می‌توانید ۵ مدل لوکس آن را در رنت ران مشاهده و رزرو کنید.

اجاره ساعتی خودرو در تهران: راحتی و انعطاف در مسیر

اجاره ساعتی خودرو در تهران یکی از خدمات متداول رنت ران است که بسیاری از افراد به دلیل انعطاف بیشتر در حرکت و اقتصاد در هزینه‌ها از آن بهره می‌برند. با توجه به ترافیک گسترده و مزاحم شهر تهران، انتخاب اجاره ساعتی خودرو می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی به مقصد خود برسید و از زمان بیشتری در مسیر صرفه‌جویی کنید.

مزایای اجاره ساعتی خودرو در تهران

 1. انعطاف بالا: با اجاره ساعتی خودرو، شما می‌توانید خودرویی با مشخصات دقیق مورد نیاز خود را انتخاب کنید. این امکان به شما می‌دهد تا براساس تعداد مسافران، مقصد و نیازهای خود، خودروی مناسب را انتخاب کنید.

 2. هزینه کمتر: مقایسه با امتیازی گرفتن خودرو یا پرداخت هزینه‌های نگهداری و تعمیر خودرو، اجاره ساعتی به صرفه‌تر است. شما تنها باید هزینه اجاره را پرداخت کنید و بقیه مسائل مانند بنزین و بیمه توسط شرکت اجاره‌دهنده انجام می‌شود.

 3. راحتی در ترافیک: تهران با ترافیک سنگین و پارکینگ‌های محدودی مواجه است. با اجاره ساعتی خودرو، شما نیازی به پیدا کردن مکان پارک و مواجهه با مشکلات ترافیکی ندارید. شما می‌توانید خودرو را در نزدیکی مقصد تحویل دهید و وقت بیشتری را در اختیار داشته باشید.

 4. مسئولیت محدود: با اجاره ساعتی خودرو، شما نگرانی‌های مربوط به نگهداری و تعمیر خودرو را ندارید. شرکت اجاره‌دهنده مسئولیت‌های مربوط به خودرو را بر عهده دارد و شما می‌توانید به آسانی از خودرو استفاده کنید.

راهنمای اجاره ساعتی خودرو

برای اجاره ساعتی خودرو در تهران، شما می‌توانید با کارشناسان سایت رنت ران تماس بگیرید. قبل از اجاره، مطمئن شوید که تعهدات و شرایط اجاره را به دقت مطالعه کرده و تمامی سوالات خود را از کارشناسان پرسیده‌اید.

اجاره ساعتی خودرو در تهران یک گزینه عالی برای افرادی است که به دنبال راحتی و انعطاف در حرکت در شهر پرترافیک تهران هستند. این خدمت به شما این امکان را می‌دهد تا به راحتی به مقصد خود برسید و از ترافیک و مشکلات پارکینگ فرار کنید.

9 ایستگاه مهم اجاره خودرو رنت ران در تهران

رنت ران 9 ایستگاه در تهران دارد و شما می‌توانید خودروی مورد نظر خود را از ‌ایستگاه فرودگاه مهرآباد، فرودگاه امام خمینی، هتل آزادی، هتل اسپیناس پالاس، هتل اسپیناس (خلیج فارس)، هتل اوین، هتل استقلال، هتل هما یا هتل لاله اجاره کنید.

ذکر چند نکته در ارتباط با‌ ایستگاه‌های اجاره خود رنت ران:

 • خدمات اجاره خودرو در تهران به‌صورت با راننده و بدون راننده در هر یک از ‌ایستگاه‌های بالا ارائه می‌شود.
 • خودرو‌های رنت ران از کلاس اکونومی تا لوکس در این‌ ایستگاه‌ها عرضه می‌شوند و شما می‌توانید با توجه به نیاز خود، خودروی خود را انتخاب کنید.
 • لیست قیمت خودرو‌های اجاره‌ای بر اساس مدل خودرو، تعداد روز‌های اجاره با راننده، بدون راننده و همچنین ‌ایستگاه مورد نظر باهم متفاوتند.
 • علاوه‌بر ایستگاه‌های فوق، شما می‌توانید خودروی مورد نظر خود را در محلی که خودتان تعیین می‌کنید، دریافت کنید.

 

اجاره خودرو در فرودگاه مهرآباد تهران در هر ساعت از شبانه روز

اجاره خودرو در فرودگاه مهرآباد تهران در هر ساعت از شبانه روز

اجاره خودرو در فرودگاه مهرآباد تهران یکی از پرتقاضاترین خدماتی است که رنت ران برای مشتریان خود ارائه می‌دهد. با اجاره ماشین در فرودگاه مهرآباد، گردشگران می‌توانند مستقیماً از فرودگاه به هتل خود بروند و بالعکس. شما می‌توانید از اجاره خودرو فرودگاه مهرآباد با یا بدون راننده استفاده کنید.

خدمات پشتیبانی رنت ران ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه‌روز است تا سفر شما به تهران را بسیار راحت و لذت‌بخش کند. با کرایه ماشین در فرودگاه‌های تهران، راننده شما را از فرودگاه به هتل یا هر مکان دیگری که می‌خواهید اقامت کنید، می‌برد.

شرایط اجاره ماشین در تهران در هر زمانی از روز برای شما در دسترس است؛ بنابراین نیازی نیست نگران زمان پرواز خود باشید. ما به‌صورت ۲۴ ساعته در خدمت شما هستیم. تنها کاری که باید انجام دهید این است که با کارشناسان ما تماس بگیرید و شرایطتان را بازگو کنید.

فرودگاه مهرآباد اولین فرودگاه داخلی تهران و ایران است. این فرودگاه در ابتدا در دهه 1930 ساخته شد و از آن زمان تاکنون چندین بار بازسازی شده است تا تعداد زیادی از مسافران را در خود جای دهد. علیرغم اینکه فرودگاه مهرآباد فرودگاه قدیمی ای است، اما همچنان یک مرکز مهم حمل‌ونقل به حساب می‌آید و سالانه به میلیون‌ها مسافر خدمات رسانی می‌کند.

فرودگاه مهرآباد دارای ترمینال‌های متعددی است که ترمینال 1 ترمینال اصلی پروازهای داخلی است. فرودگاه امکانات مختلفی از جمله رستوران ها، کافه ها، فروشگاه های معاف از مالیات و نمازخانه را در خود جای داده است. موقعیت فرودگاه نیز مناسب است، زیرا با اجاره خودرو در فرودگاه مهرآباد به راحتی می‌توانید به تمامی نقاط تهران دسترسی داشته باشید.

در حالی که فرودگاه مهرآباد ممکن است به اندازه برخی از فرودگاه‌های جدیدتر مدرن یا لوکس نباشد، اما نقش مهمی در اتصال تهران به سایر نقاط ایران و فراتر از آن ایفا می‌کند.

شرکت‌های معتبر اجاره خودرو را انتخاب کنید

مهم‌ترین نکته در امر اجاره خودرو در تهران این است که در حال حاضر خدمات ارائه شده در این حوزه توسط شرکت های بسیاری عرضه می شود، بنابراین در زمان انتخاب شرکت اجاره خودرو در تهران سعی کنید کسانی را انتخاب کنید که دارای اعتبار بوده و پشتیبانی مناسبی به مشتریان عرضه می‌کنند. کیفیت ارائه خدمات در این زمینه می‌تواند تضمین کننده آسایش و آرامش شما در زمان استفاده از خودرو باشد.

بهترین کار این است که قبل از موعدی که قصد استفاده از خدمات اجاره خودرو در تهران را دارید به صورت اینترنتی شرکت‌های مختلف ارائه کننده خدمات اجاره خودرو در تهران را بررسی کنید و بهترین شرکت را در این زمینه انتخاب کنید، در تمامی مواقع نیز می توانید از مشاورین رنت ران اطلاعات لازم در مورد خودروها و نحوه اجاره کردن را بپرسید.

سوالات متداول

هزینه اجاره خودرو در تهران بسته به نوع و مدل خودروی انتخابی و تعداد روزهای اجاره خودرو متفاوت است اما از روزانه 650.000 تومان شروع می‌شود.

مدارک لازم برای اجاره خودرو در تهران: کارت شناسایی معتبر، گواهینامه رانندگی، ودیعه یا سند معتبر، چک به مبلغ خودرو برای اتباع ایرانی، برای اتباع خارجی گواهینامه رانندگی ایرانی یا خارجی، پاسپورت معتبر، پرداخت مبلغ ودیعه نقدی

شرایط لازم برای اجاره خودرو در تهران شامل حداقل سن شما ۱۸ سال یا بالاتر، مدارک شناسایی معتبر و قابل پیگیری و ارائه جزئیاتی از برنامه سفر خود در شهر تهران می‌باشد.

حداقل زمان اجاره خودرو بدون راننده در تهران 3 روز می‌باشد.

مبلغ ودیعه در زمان عودت خودرو به مشتریان گرامی بازگردانده می‌شود.

مراحل رزرو خودرو

انتخاب مکان و زمان

انتخاب مکان و زمان

از طریق فرم رزرو خودرو زمان و محل تحویل خودرو را مشخص کنید
انتخاب خودرو

انتخاب خودرو

از لیست خودروها، خودروی مورد نظر خود را انتخاب کنید
ارسال درخواست

ارسال درخواست

درخواست رزرو خودرو را ارسال کنید و منتظر تماس ما باشید

سوالات متداول

حداقل مدت زمان اجاره خودروهای بدون راننده، ۳ روز می‌باشد. (اجاره خودرو با راننده به صورت روزانه می‌باشد.)

کارت شناسایی معتبر، گواهینامه رانندگی، ودیعه یا سند معتبر و چک به مبلغ خودرو برای اتباع ایرانی. برای اتباع خارجی گواهینامه رانندگی ایرانی یا خارجی، پاسپورت و پرداخت مبلغ ودیعه نقدی لازم است.

قبل از تحویل خودرو‌ها همگی از نظر فنی معاینه می‌شوند. اما در صورت بروز هرگونه نقص فنی در هر کجای کشور، امداد رسانی‌های لازم در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

مبلغ ودیعه در زمان عودت خودرو به مشتریان گرامی بازگردانده می‌شود.

تمامی خودرو‌های رنت ران از بیمه بدنه، شخص ثالث و سرنشینان خودرو بهره‌مند می‌باشند.