اجاره خودرو در کیش

اجاره خودرو در کیش

آیا تا به حال در مورد اجاره خودرو و مزایای آن فکر کرده‌اید؟ به ویژه در مورد استفاده از این امکان در سفر به شهرهای دور یا مناطقی مثل جزیره کیش استفاده از مزایای اجاره خودرو می‌تواند خاطره یک سفر لذتبخش را برای شما به همراه داشته باشد. در این مقاله قصد داریم نگاهی به اجاره خودرو در کیش و مزایای آن داشته باشیم.

نگاهی به ماهیت اجاره خودرو و کاربردهای آن

اجاره خودرو به معنای آن است که یک شرکت یا نهاد خصوصی خودروهای خود را به منظور تسهیل شرایط حمل و نقل در ازای شرایط مشخصی در اختیار شهروندان قرار می‌دهد. واگذاری این خودروها می‌تواند به صورت ساعتی، روزانه و حتی هفتگی یا ماهانه باشد. در ازای در اختیار قرار دادن خودروها معمولا از فرد اجاره گیرنده مدارک و تضمین‌های لازم اخذ می‌شود.

از جمله کاربردهای استفاده از این شرایط آن است که افراد می‌توانند بدون راندن در مسافت‌های طولانی به هنگام مسافرت به منظور استفاده از خودروی شخصی، در شهر مقصد از مزایای اجاره خودرو بهره‌مند شوند و تمام امور شخصی خود از جمله گشت و گذار در سطح شهر را با لوکس‌ترین خودروها تجربه کنند.

استفاده از خودروهای لوکس در مسافرت می‌تواند لذت و خاطرات سفر را چندین برابر کند به ویژه اگر به منطقه آزاد کیش سفر کرده باشید.

از کاربردهای دیگر اجاره خودرو این است که یک خودروی مرتب، تمیز، چکاپ شده و بدون عیب و نقص در اختیار شما قرار می‌گیرد، بدون این که نگران نقص‌های فنی یا مشکلات شبیه آن در سفر باشید. حتی می‌توانید در شهر محل اقامت خود به ویژه اگر در شهرهای بزرگ از جمله تهران، مشهد، تبریز یا اصفهان زندگی می‌کنید امکان استفاده از خودروهای لوکس برای مراسمی چون پیشواز و بدرقه میهمان خارجی و داخلی، مراسم ازدواج یا گردش‌های روزانه در سطح شهر و همچنین سفر به شهرهای مختلف با خودروهای آخرین مدل برندهای مشهور بهره‌مند شوید.

شرایط اجاره خودرو به افراد اجازه می‌دهد که بتوانند لذت سواری با خودروهای بسیار لوکس و گرانقیمت که در شرایط عادی امکان خریداری آنها را ندارند تجربه کنند، بنابراین برای کسانی که علاقمند به خودرو هستند اجاره خودرو می‌تواند یک فرصت مناسب برای تجربه کردن برندهای مختلف خودرو در ایران است.

افراد این امکان را دارند که خودروی مورد نظر خود را با راننده شخصی یا بدون راننده در اختیار داشته باشند.

برای اجاره خودرو در کیش چه مدارکی لازم است؟

برای این که بتوانید از مزایای اجاره خودرو در کیش بهره‌مند شوید به این مدارک نیاز دارید:

کارت شناسایی معتبر، گواهینامه رانندگی، ودیعه یا سند معتبر و چک به مبلغ خودرو برای اتباع ایرانی. برای اتباع خارجی گواهینامه رانندگی ایرانی یا خارجی، پاسپورت و پرداخت مبلغ ودیعه نقدی لازم است.

با رنت ران سفری به یادماندنی در کیش داشته باشید

مجموعه رنت ران در کیش مفتخر است تا با ارائه بهترین خدمات و پشتیبانی، عرضه‌کننده با کیفیت‌ترین خدمات در زمینه اجاره خودرو در کیش باشد، شما می‌توانید قبل از اقدام به سفر تمام مشخصات خودروی مورد نظر، ساعت و روز تحویل و ... را به صورت آنلاین رزرو کرده و در موعد مقرر در فرودگاه آن را تحویل بگیرید.

امکان استفاده از بهترین و لوکس ترین خودروهای روز دنیا با دامنه قیمتی مناسب از جمله دیگر خدماتی است که در رنت ران برای مشتریان در نظر گرفته شده است.

از جمله مواردی که ما را از سایر رقبا در کیش متمایز می‌سازد این است که تمامی خدمات مربوط به تعویض روغن و شستشو و سایر خدمات مشابه قبل از واگذاری خودرو به مشتری توسط پرسنل شرکت انجام شده و خودرو بدون هیچ نیاز فنی و سوخت و ... در اختیار شما قرار می‌گیرد، برای تحویل گرفتن خودرو نگران ترافیک نباشید، خودرو توسط پرسنل آموزش دیده در محلی که مورد نظر شماست به شما تحویل داده خواهد شد.

شما می‌توانید در رنت ران خودروی مورد نظر خود را با راننده شخصی و یا بدون راننده در اختیار داشته باشید، بنابراین همه شرایط برای شما مهیا خواهد بود تا سفر لذت‌بخشی را در کیش داشته باشید.

ایستگاه ها

مراحل رزرو خودرو

انتخاب مکان و زمان

انتخاب مکان و زمان

از طریق فرم رزرو خودرو زمان و محل تحویل خودرو را مشخص کنید
انتخاب خودرو

انتخاب خودرو

از لیست خودروها، خودروی مورد نظر خود را انتخاب کنید
ارسال درخواست

ارسال درخواست

درخواست رزرو خودرو را ارسال کنید و منتظر تماس ما باشید

سوالات متداول

حداقل مدت زمان اجاره خودروهای بدون راننده، ۳ روز می‌باشد. (اجاره خودرو با راننده به صورت روزانه می‌باشد.)

کارت شناسایی معتبر، گواهینامه رانندگی، ودیعه یا سند معتبر و چک به مبلغ خودرو برای اتباع ایرانی. برای اتباع خارجی گواهینامه رانندگی ایرانی یا خارجی، پاسپورت و پرداخت مبلغ ودیعه نقدی لازم است.

قبل از تحویل خودرو‌ها همگی از نظر فنی معاینه می‌شوند. اما در صورت بروز هرگونه نقص فنی در هر کجای کشور، امداد رسانی‌های لازم در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

مبلغ ودیعه در زمان عودت خودرو به مشتریان گرامی بازگردانده می‌شود.

تمامی خودرو‌های رنت ران از بیمه بدنه، شخص ثالث و سرنشینان خودرو بهره‌مند می‌باشند.