بی ام و

اجاره خودرو لوکس

اجاره خودرو لوکس

این روزها اجاره خودرو لوکس به امری متداول تبدیل شده است. ممکن است که در امکان سفر با خودروی لوکس خود را نداشته باشید و در شهر مقصد اقدام به اجاره خودروی لوکس کنید و یا برای ملاقات‌های مهم کاری خود نیاز به خودروی لوکس داشته باشید، شاید هم قصد تجربه‌ی لذت رانندگی با خودروی لوکس را داشته باشید.

سری‌های مختلف بی ام و

بی ام و BMW، شرکت خودروسازی آلمانی از تولید کنندگان خودروهای لوکس و موتور سیکلت به شمار می‌رود و تا کنون، توانسته انواعی از این محصولات را در سری‌های مختلف با تنوعی از مدل‌ها روانه بازارهای جهانی کند. از کلاس‌های مختلف بی ام و می‌توان به نمونه‌های سری 1، سری 2، سری 3 و... اشاره کرد. در این مقاله قصد داریم به معرفی سری‌های مختلف بی ام و بپردازیم.

تاریخچه بی ام و

تاریخچه شرکت بی ام و

شاید برای شما هم عجیب باشد اما شرکت بی ام و در ابتدای فعالیت خود به تولید موتور هواپیما مشغول بود! کاری که شاید هیچ ربطی به شهرتش در تولید ماشین‌های لوکس و گران قیمت نداشته باشد.

بی ام و M4

بررسی خودرو بی ام و M4 - مدل ۲۰۲۰

همیشه خاص بودن سری M خودرو‌های BMW در تعادل مدل‌های آن بین عملکرد فنی بالا و راحتی خلاصه شده است. خودروی M4 نمونه بارز این تعریف است.

بررسی خودرو بی ام و x7 - مدل ۲۰۲۰

بی ام و خودروی x7 را سال پیش معرفی کرد و از این جهت، این خودرو جدید‌ترین عضو خانواده x محسوب می‌شود.

حقایق جالب درباره کمپانی بی ام دابلیو

بی ام دابیلو یکی از برند‌های شناخته شده صتعت خودروسازی است که ممکن است خیلی‌ها آن را به عنوان مشهور‌ترین برند آلمانی بشناسند. در حال حاضر نام این برند را با عملکرد فنی بالا در کنار راحتی در رانندگی و ظاهر پیشرفته مترادف می‌دانند.

بی ام و سری ۸

بررسی خودرو BMW سری ۸ - مدل ۲۰۲۰

سال گذشته بی‌ام‌دابلیو از خودروی جدید خود یعنی BMW سری ۸ رونمایی کرد و توانست در همان ابتدا با طراحی منحصر به فرد کابین در کنار گنجایش بالای خودرو توجه بسیاری را به خود جلب کند. اما بیشتز از ظاهر خودرو، داینامیک رانندگی آن بود که همه را تحت تاثیر قرار داد.