ویژگی‌های جذاب آئودی RS6 آوانت ۲۰۲۱

تمامی ویژگی‌های این خودرو، از فناوری هیبریدی گرفته تا چرخ‌های هدایت شونده عقب، بسیار خاص و منحصر به فرد می‌باشد.

بررسی خودرو کیا اسپورتیج - مدل ۲۰۲۰

نقد و برسی خودروی کیا اسپرتیج مدل ۲۰۲۰ – به همراه تصاویر، امتیازات خودرو در زمینه‌های متفاوت و اطلاعات فنی

بی ام و M4

بررسی خودرو بی ام و M4 - مدل ۲۰۲۰

همیشه خاص بودن سری M خودرو‌های BMW در تعادل مدل‌های آن بین عملکرد فنی بالا و راحتی خلاصه شده است. خودروی M4 نمونه بارز این تعریف است.

بررسی خودرو میتسوبیشی اوتلندر - مدل ۲۰۲۰

اگرچه ایده داشتن سه ردیف صندلی در یک شاسی بلند سایز کوچک به نظر جذاب می‌رسد، اما نکته مهم اینجاست که اغلب در رابطه با این ماشین‌ها ارفاق‌های زیادی هم اتفاق می‌افتد و جذابیت آن‌ها فقط در اسم آپشن‌های آن وجود دارد.

بررسی خودرو لکسوس ES 300h – مدل ۲۰۲۰

به طور کلی خودروساز‌ها ماشین‌های هیبریدی را تحت دو قالب عرضه می‌کنند. یکی برای هاچبک‌های اقتصادی که مصرف سوخت آن را پایین بی‌آورند و دیگری تحت ماشین‌های اسپرت که با استفاده از موتور الکتریکی عملکرد فنی خودرو و قدرت آن را افزایش دهند.

بررسی خودرو جیپ رانگلر – مدل ۲۰۲۰

امروزه با ظهور کراس‌اور‌ها ماشین‌هایی وجود دارند که با ساختاری مثل یک سواری معمولی، وزن ماشین‌ها را کاهش داده‌ و فرمان‌پذیری و راحتی در جاده را بهبود بخشیده‌اند.

بررسی خودرو میتسوبیشی میراژ - مدل ۲۰۲۰

میتسوبیشی میراژ مدل ۲۰۲۰، یک هاچبک جمع و جور است که شامل یک موتور ۳ سیلندر ۱.۲ لیتری کوچک و لیست کوتاهی از ویژگی‌های استاندارد می‌شود.

هیوندای النترا

بررسی خودرو هیوندای النترا - مدل ۲۰۲۰

خوشبختانه در رابطه با هیوندای النترا مدل ۲۰۲۰ تنوع و همینطور ارزش خرید در هسته این خودرو باقی مانده‌ است. این سدان جمع و جور با ظاهری لوکس و مدرن دارای ویژگی‌ها و آپشن‌های غنی است که در مقایسه با رقبای هم رده خود مثل هوندا، مزدا و یا حتی تویوتا از قیمت کمتری برخوردار است.

بررسی خودرو کیا سورنتو - مدل ۲۰۲۰

معمولا این سوال برای کسانی که قصد دارند تا یک شاسی بلند تیپ خانوادگی بخرند پیش می‌آید که کدام گزینه را انتخاب کنند. صندلی‌های دو ردیفه یا سه ردیفه؟

بررسی خودرو پورشه پانامرا - مدل ۲۰۲۰

این را همه می‌دانیم و شکی در آن نیست که پورشه ۹۱۱ افسانه‌ای یکی از بهترین خودرو‌های اسپرت شناخته شده دنیا است. اما اگر دور و برتان شلوغ باشد و دوست‌های زیادی داشته باشید چه؟

بررسی خودرو مرسدس بنز GLS - مدل ۲۰۲۰

مرسدس بنز GLS مدل ۲۰۲۰ نمایانگر نسل جدید این خودرو است که در حال حال حاضر بزرگترین خودروی شاسی‌بلند لوکس مرسدس هم محسوب می‌شود.

بررسی خودرو بی ام و x7 - مدل ۲۰۲۰

بی ام و خودروی x7 را سال پیش معرفی کرد و از این جهت، این خودرو جدید‌ترین عضو خانواده x محسوب می‌شود.